Wsparcie

INSTYTUCJE

PSGPGNiG new

 

WOLONTARIAT

Wolontariat w Muzeum to obszar realizacji pasji i miejsce spotkań ludzi zainspirowanych osobami Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego oraz otwartych na refleksję nad światem wartości.

Jeśli chcesz stać się częścią muzealnego zespołu oraz zdobyć doświadczenie z zakresu muzealnictwa, edukacji, archiwistyki, digitalizacji i promocji – zostań naszym wolontariuszem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakty:

Ewa Celińska-Spodar

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joanna Krzyżanowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 575 954 358

 

 

 

PRAKTYKI STUDENCKIE

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie z zakresu muzealnictwa, edukacji, archiwistyki, digitalizacji i promocji.

 

ZBIÓRKA ARTEFAKTÓW

Zapraszamy do dzielenia się pamiątkami (fotografie, materiały filmowe i dźwiękowe oraz inne przedmioty) związanymi z życiem i posługą Jana Pawła II i Prymasa Stefana Wyszyńskiego.

 

DAROWIZNY

Dziękujemy za wsparcie finansowe.
Nr konta 05 1130 1017 0080 0823 1820 0001