GALA WRĘCZENIA NAGRÓD W KONKURSIE EDUKACYJNYM

GALA WRĘCZENIA NAGRÓD W KONKURSIE EDUKACYJNYM "40. ROCZNICA i PIELGRZYMKI JANA PAWŁA II DO POLSKI. CZY PAMIĘTASZ? CZY WIESZ?

Mt 5,14 | Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego jest organizotorem gali wręczenia nagród w konkursie edukacyjnym 40. rocznica I pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. Czy pamiętasz? Czy wiesz?.

Gala odbędzie się w poniedziałek 16 września 2019 r. o g. 11.30 w Sali Tronowej Domu Arcybiskupów Warszawskich.

W związku ze zbliżającym się końcem wakacji i rozpoczęciem nowego roku szkolnego mamy nadzieję, że zdobyte przez uczestników nagrody nie tylko przypadną im do gustu, ale także będą wspierać obdarowanych w dalszych wysiłkach naukowych.

Niepodlegla klogo krotkie                                                                      logo MKiDN

Sfinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022.