WARSZAWA WOJTYŁY JUŻ POŚWIĘCONA!

Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa męczennika w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie odbyło się święcenie pojazdów. Patronat nad tym wydarzeniem objęło Mt 5, 14 | Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego. Jako pierwsza została poświęcona należąca do Muzeum replika #WarszawaWojtyły.

Dziękujemy zebranym za wspólny udział w poświęceniu pojazdów. Szczególnie wyrazy uznania należą się kierowcom pojazdów zabytkowych, którzy przyjechali specjalnie na tę okoliczność, także spoza Warszawy. Liczymy, że święcenie klasycznych samochodów stanie się w Wilanowie piękną tradycją, a za rok odbędzie się w jeszcze liczniejszym gronie pojazdów, które zjechały z taśm produkcyjnych kilka dekad temu!

Dzisiaj nasz egzemplarz Warszawy M-20 wyruszy z Wilanowa na Żerań, aby ponownie cieszyć zwiedzających wystawę Klasyki w FSO.

Zapraszamy do rezerwacji biletów na www.wystawaklasykow.pl