Wyniki Konkursu Edukacyjnego "40 Rocznica Pierwszej Pielgrzymki Jana Pawła II do Polski – Czy pamiętasz? Czy wiesz?"

Celem Konkursu było upamiętnienie jednego z najbardziej przełomowych wydarzeń w najnowszej historii Polski, czyli I Pielgrzymki Jana Pawła II do Ojczyzny. Jesteśmy pewni, że formuła konkursu zmobilizuje kolejne młode osoby do poszukiwania i do odkrywania świadectw związanych z Patronami naszego Muzeum.

PIERWSZA KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce uzyskał zespół w składzie:

Joanna Golicka

Artur Koprucha

Mateusz Cieśliński

II miejsce uzyskał:

Miłosz Sobieraj

III miejsce uzyskał zespół w składzie:

Oliwia Koniorczyk

Izabela Gąsiorek

Jakub Pietrykowski

Wyróżnienia uzyskali:

1. Karol Maria Jakubowski
  2. Zuzanna Kosek i Zofia Potoczny
  3. Łukasz Żmij
  4. Aleksander Ładno, Jerzy Wnuk, Konrad Miąsek.

DRUGA KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce uzyskał zespół w składzie:

Jakub Kiryluk

Karol Korolczuk

II miejsce uzyskał:

Krzysztof Kuśmierowski

III miejsce uzyskała:

Helena Jackowska

W tej kategorii Jury nie przyznało wyróżnień.

Nagrodami są:

- dla miejsca pierwszego – smartfony

- dla miejsca drugiego – aparaty fotograficzne

- dla miejsca trzeciego – czytniki książek

- dla wyróżnionych - książki i albumy.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim, którzy przesłali prace konkursowe, serdecznie dziękujemy za trud włożony w ich przygotowanie.

Stosowne zaświadczenia dla wszystkich osób wyróżnionych w Konkursie zostaną przesłane tradycyjną pocztą na adres szkół wskazany w formularzu rejestracyjny. Osoby zainteresowane uzyskaniem kopii zaświadczenia proszone są o kontakt z biurem Mt 5,14: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się we wrześniu 2019 r. - jej dokładny termin zostanie podany później.

Niepodlegla klogo krotkie                                                                      logo MKiDN

Sfinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022